Dywaniki do BMW 5 F10 2010-2016


Oryginalne mocowania, czyli w tym modelu rzepy BMW, dość często spotykany rodzaj mocowania w BMW, są zamontowane na każdym dywaniku, żeby dywaniki się nie przesuwały i trzymały się swojego miejsca


Ogólnie komplet był zamawiany jeszcze w październiku, ale odebrany dopiero w ok 20 grudnia przed świętami, klient wyjechał za granicę na parę miesięcy.

Dywaniki samochodowe EVAMATS do BMW 5 (F10) 6 gen 2009-2017 rok Sedan
EVAMATS

Niesamowite auto BMW 5 F10 i wyśmienity komplet od Evamats w wersji 3D z rantami 🔥

1. Idealne dopasowanie i ochrona: każda mata jest tworzona zgodnie z dokładnymi wymiarami HR-V Hybrid, zapewniając idealne dopasowanie i ochronę wewnętrznej podłogi przed kurzem, brudem i zużyciem.

2. Personalizacja: Wybierz spośród różnych materiałów, kolorów i wykończeń, aby dopasować je do swojego stylu i preferencji.

3. Łatwa pielęgnacja: wiele niestandardowych dywaników jest wykonanych z materiałów łatwych do czyszczenia. Ułatwia to czyszczenie i utrzymanie wnętrza HR-V Hybrid w doskonałym stanie.

4. Trwałość: Wysokiej jakości materiały i wykonanie zapewniają trwałość dywaników przez wiele lat, co czyni je inwestycją w ochronę i styl pojazdu na długie lata.
 

Dopasowane dywaniki doBMW 5 (F10) 2009-2017 rok Sedan

INSTAGRAM       FACEBOOK       YOUTUBE       TIK TOK

Powrót do blogu

Możesz także polubić