Poznaj realizacje marki Evamats!

Jako specjaliści w dziedzinie produkcji najwyższej jakości dywaników samochodowych, doskonale zdajemy sobie sprawę, że droga na skróty prowadzi donikąd. Zamiast drogi na skróty, wybieramy ścieżkę pełnego profesjonalizmu, tworząc akcesoria dedykowane dla konkretnych modeli.

Zrealizowaliśmy masę zamówień dla użytkowników modeli samochodów, które rokrocznie plasują się na szczycie rankingów sprzedaży. Należy tu wskazać choćby na różne modele Volkswagena, Skody, Toyoty, Renault, Fiata czy Forda. Odpowiadamy także na potrzeby użytkowników aut premium, takich jak choćby Audi, BMW, Mercedes-Benz, Range Rover czy Porsche. 

Dywaniki EVA - dla każdego modelu samochodu!

Jako miłośnicy motoryzacji nie możemy przeoczyć faktu, że na polskich ulicach pojawia się coraz więcej egzotyków. Naszemu doświadczeniu i umiejętnością zaufali także właściciele aut, które jak żadne inne skupiają na sobie spojrzenia przechodniów. Wykonaliśmy już dywaniki m.in. do supersportowego Mercedesa AMG GT, Hummera H2, czyli kultowego pogromcy bezdroży z USA i wielu innych ekskluzywnych maszyn.

Nie zapominamy o właścicielach pojazdów niestandardowych, którym daleko do fabrycznej specyfikacji. Wykonałeś w swoim busie zabudowę kempingową, a teraz szukasz estetycznych dywaników, które dodadzą wnętrzu charakteru, a przy tym będą łatwe w utrzymaniu i wytrzymałe? Jesteśmy tu po to, żeby Ci pomóc! Nasze dywaniki szyjemy na wymiar. A może pokryłeś swoje auto lakierem lub folią w kolorze spoza fabrycznej palety i wykonałeś unikatowe obicie tapicerskie we wnętrzu? Możesz na nas liczyć! Każdemu Klientowi dajemy możliwość wyboru koloru maty i obszycia, przy czym należy podkreślić, że oba te elementy mogą być utrzymane w tej samej lub kontrastującej tonacji. Przekłada się to na więcej niż 195 różnych kombinacji. Każdy bez najmniejszego problemu znajdzie u nas idealne dywaniki, które zgrają się z kolorem nadwozia, wnętrza lub pojedynczych detali, jak choćby ozdobnych dekorów na konsoli centralnej. 

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z finalnym efektem naszej pracy w różnych modelach i typach pojazdów.